Wedstrijden

Wedstrijden

Op deze pagina tref je het wedstrijdschema voor de eerst helft van het seizoen 2017-2018.
Op 1 september zijn alle tijden definitief vastgesteld. Let op tijden op 30-september stonden fout vermeld. Met Rood de juiste tijd.
De taken bij de thuiswedstrijden zijn hieronder aangegeven. Kan je niet! Regel dan zelf voor vervanging en geef dat door aan de zaalwacht en aan Marcel Verharen.

Wedstrijdoverzicht


#  datum tijd team Thuis team Uit team Plaats Scheids Scheids Schrijven Timen Zaalwacht
3187 16-09-17 14:00 U12-2  BC Langstraat Shooters X12-2 Ardito X12 2 WAALWIJK          
2768 16-09-17 16:00  U14 ABC Basketball X14 1 Ardito X14 1 WIJK EN AALBURG
3320 16-09-17 16:15  U12-1 Ardito X12 1 Almonte X12 2 ZALTBOMMEL Caspar van Doornmalen Tijn van Hoesel Ryan Brands Sophie Maas  Titia Los
1866 16-09-17 17:45  U16 Ardito M16 1 Agathos M16 1 ZALTBOMMEL Iris Dijksterhuis Janne van Rangelrooij Celine van den Heuvel Sara Overmars  Titia Los
2252 16-09-17 19:30 Vrouwen Ardito VSE 1 Springfield VSE 3 ZALTBOMMEL Jan Dirx Titia Los Nicky Horstman Martijn Bevers  Titia Los
1742 23-09-17 12:15  U16 EBBC M16 2 Ardito M16 1 ‘S-HERTOGENBOSCH
2955 23-09-17 18:15  U14 Ardito X14 1 High Five X14 3 ZALTBOMMEL Max Leemans Raoul Verharen Jimmy Smits Mosha Langerak Marcel Verharen
3251 23-09-17 18:15  U12-2 Ardito X12 2 Barons X12 3 ZALTBOMMEL Mark van Meerveld Jurre Schalk Jelle van Tongerlo Tom Leemans Marcel Verharen
1229 23-09-17 20:00  U20 Ardito M20 1 Vossenberg M20 1 ZALTBOMMEL Els Giesselink  ? Marit Eikelboom Marcel Verharen
2306 24-09-17 14:45 Vrouwen Vlijmscherp SVH VSE 1 Ardito VSE 1 VLIJMEN          
3224 30-09-17 11:45  U12-2 Barons X12 2 Ardito X12 2 BREDA
1860 30-09-17 16:30  U16 Ardito M16 1 Vlijmscherp SVH M16 1 ZALTBOMMEL Thirze van der Schans Els Giesselink Celine van den Heuvel Miranda Ruyter
1244 30-09-17 17:15  U20 Condor M20 1 Ardito M20 1 KERKDRIEL
3153 30-09-17 18:15  U12-1 Ardito X12 1 Vlijmscherp SVH X12 2 ZALTBOMMEL Petrik Samwel Iris Dijksterhuis Janne van Rangelrooij Sara Overmars Miranda Ruyter
2065 30-09-17 19:30 Vrouwen Ardito VSE 1 Tenderfeet VSE 1 ZALTBOMMEL  ? Titia Los Liron Langerak Nicky Horstman Miranda Ruyter
2976 01-10-17 12:30  U14 BC Langstraat Shooters X14 1 Ardito X14 1 WAALWIJK          
3158 07-10-17 10:15  U12-2 Simple Dribble X12 1 Ardito X12 2 STEENBERGEN NB
1177 07-10-17 18:00  U20 Ardito M20 1 EBBC M20 1 ZALTBOMMEL Katja Trofimova ? Thirze van der Schans Celine van den Heuvel Henri Timmermans
3370 07-10-17 18:00  U12-1 Ardito X12 1 JRC X12 1 ZALTBOMMEL Cindy Horstman Mosha Langerak Sara Overmars Marit Eikelboom Henri Timmermans
3001 07-10-17 19:30  U14 Ardito X14 1 B.C. Virtus X14 1 ZALTBOMMEL Tijn van Hoesel Caspar van Doornmalen Karsten Steeghs Max Leemans Henri Timmermans
2212 07-10-17 19:45 Vrouwen Ardito VSE 1 Den Dungk VSE 2 ZALTBOMMEL Tom Leemans Jan Dirx Jurre Schalk Jelle van Tongerlo Henri Timmermans
1714 28-10-17 10:00  U16 E.L.B.C. M16 2 Ardito M16 1 ETTEN-LEUR          
1186 28-10-17 10:45  U20 Agathos M20 1 Ardito M20 1 GEERTRUIDENBERG          
2878 28-10-17 14:15  U14 Agathos X14 2 Ardito X14 1 GEERTRUIDENBERG          
3343 28-10-17 14:15  U12-1 Agathos X12 1 Ardito X12 1 GEERTRUIDENBERG
3215 28-10-17 18:00  U12-2 Ardito X12 2 Vossenberg X12 2 ZALTBOMMEL wordt mogelijk verplaatst
3374 04-11-17 16:45  U12-1 Vlijmscherp SVH X12 2 Ardito X12 1 VLIJMEN
1236 04-11-17 18:00  U20 Ardito M20 1 Condor M20 1 ZALTBOMMEL Cindy Horstman Els Giesselink Thirze van der Schans Iris Dijkstra Bart Leemans
3157 04-11-17 18:15  U12-2 Ardito X12 2 Barons X12 2 ZALTBOMMEL Lotte Rippen Benjamin Tolk Janne van Rangelrooij Katja Trofimova Bart Leemans
2764 04-11-17 19:45  U14 Ardito X14 1 BC Langstraat Shooters X14 1 ZALTBOMMEL Max Leemans Jimmy Smits Jelle van Tongerlo Mark van Meerveld Bart Leemans
2213 04-11-17 19:45 Vrouwen Ardito VSE 1 TSBV Pendragon VSE 3 ZALTBOMMEL Thijs Severijnen Titia Los Tom Leemans Karsten Steeghs Bart Leemans
1797 05-11-17 16:30  U16 Vlijmscherp SVH M16 1 Ardito M16 1 VLIJMEN          
1284 11-11-17 14:45  U20 Vossenberg M20 1 Ardito M20 1 OUDENBOSCH          
2185 12-11-17 12:30 Vrouwen EBBC VSE 2 Ardito VSE 1 ‘S-HERTOGENBOSCH          
3172 18-11-17 14:45  U12-2 Vossenberg X12 2 Ardito X12 2 OUDENBOSCH
1203 18-11-17 16:00  U20 Ardito M20 1 Agathos M20 1 ZALTBOMMEL ? Benjamin Tolk Liron Langgerak Emiel Dooijenburgh Marcel Verharen
2989 18-11-17 16:00  U14 Ardito X14 1 Agathos X14 2 ZALTBOMMEL Cindy Horstman Lotte Rippen Ryan Brands Sophie Maas Marcel Verharen
1656 18-11-17 17:45  U16 Ardito M16 1 E.L.B.C. M16 2 ZALTBOMMEL Caspar van Doornmalen Tom Leemans Max Leemans Jimmy Smits Marcel Verharen
3094 18-11-17 17:45  U12-1 Ardito X12 1 Agathos X12 1 ZALTBOMMEL Tijn van Hoesel Jurre Schalk Mark van Meerveldl Karsten Steeghs Marcel Verharen
2299 02-12-17 10:45 Vrouwen Agathos VSE 1 Ardito VSE 1 GEERTRUIDENBERG          
1191 02-12-17 12:45  U20 EBBC M20 1 Ardito M20 1 ‘S-HERTOGENBOSCH
2821 02-12-17 16:00  U14 B.C. Virtus X14 1 Ardito X14 1 WERKENDAM
3214 02-12-17 18:00  U12-2 Ardito X12 2 Simple Dribble X12 1 ZALTBOMMEL Lotte Rippen Ralph van Hoesel Martijn Bevers Emiel Dooijenburgh Bart Leemans
3097 03-12-17 13:00  U12-1 JRC X12 1 Ardito X12 1 BOXTEL          
3223 09-12-17 11:45  U12-2 Barons X12 3 Ardito X12 2 BREDA          
3027 09-12-17 17:45  U14 High Five X14 3 Ardito X14 1 TILBURG
1764 09-12-17 18:15  U16 Ardito M16 1 EBBC M16 2 ZALTBOMMEL Els Giesselink Iris dijksterhuis Katja Trofimova Janne van Rangelrooij Titia Los
2273 09-12-17 20:00 Vrouwen Ardito VSE 1 EVBV Octopus VSE 2 ZALTBOMMEL ? Titia Los Raoul Verharen Ralph van Hoesel Titia Los
1813 16-12-17 10:45  U16 Agathos M16 1 Ardito M16 1 GEERTRUIDENBERG
3231 16-12-17 16:00  U12-2 Ardito X12 2 BC Langstraat Shooters X12 2 ZALTBOMMEL Lotte Rippen Mosha Langerak Sara Overmars Marit Eikelboom Miranda Ruyter
2775 16-12-17 17:15  U14 Ardito X14 1 ABC Basketball X14 1 ZALTBOMMEL Ralph van Hoesel Raoul Verharen Nicky Horstman Miranda Ruyter
2230 17-12-17 13:00 Vrouwen JRC VSE 2 Ardito VSE 1 BOXTEL          
3279 17-12-17 15:00  U12-1 Almonte X12 2 Ardito X12 1 EINDHOVEN