• Ardito M16 1 (VR) BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Otten, RobbieTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:00 - 20:15 1 1/3
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ardito M16-1 ( 4e divisie M16 4D 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JRC M16-21090167436830618
    2BC Langstraat Shooters M16-11090162337424918
    3Ardito M16-1106044874117612
    4Oirschot M16-110307542485576
    5High Five M16-410307450494-446
    6ABC Basketball M16-1100010207851-644-2

    Poulestanden Ardito M16-1 ( 4e divisie M16 4D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ardito M16-1870137727510214
    2BC LIESHOUT M16-186023793265312
    3JRC M16-38404330348-188
    4BV Schijndel M16-18206376399-234
    5Springfield M16-18107306420-1142
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blaauwbroek, KevinTeamspeler
    Huntjens, SiemTeamspelerguard
    Kaats, KaiTeamspelerforward
    Kleijn, Harm deTeamspelerguard
    Kleine, Tjeerd deTeamspelerguard
    Nijhoff, NaomiTeamspelerguard
    Otten, RyanTeamspelerforward
    Schellekens, LincTeamspelerguard
    Stam, Max van derTeamspelerforward
    Verharen, BjornTeamspelerforward

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ardito M16-1

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    47,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    34,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd