• Ardito M20 1 BASKETBALL

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:15 - 21:30 1 1-3
  • Poulestanden Ardito M20-1 ( 3e divisie M20 3D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Biks Shots M20-11090166246519718
    2OBC M20-11090173348225118
    3Attacus M20-110505501515-1410
    4Springfield M20-110406534544-108
    5Vossenberg M20-110208399622-2234
    6Ardito M20-110109411612-2010

    Poulestanden Ardito M20-1 ( 4e divisie M20 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Springfield M20-1870150434615814
    2Ardito M20-185034083901810
    3Akros M20-184045314201118
    4Vossenberg M20-18305291373-824
    5Black Shots M20-18107309514-2050
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ardito M20-1

    Mannen U20 Afdeling 2e Helft Competitie

    51,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    48,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd