• Ardito MSE 1 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Smits, RonnieTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:30 - 21:45 1 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 19:00TSBV Pendragon MSE 3 - Ardito MSE 1Studentensporthal KUB
    30 jun. 20:00Ardito MSE 1 - Smokkelhoek MSE 1sporthal De Sportwaard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.E.L.B.C. MSE 1 - Ardito MSE 184 - 63
  • Poulestanden Ardito MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marathon MSE 1 K1715021491112736430
    2Blauw-Wit MSE 2171205113795917824
    3WBB Giants MSE 1171205122999823124
    4Smokkelhoek MSE 11480693282910316
    5TSBV Pendragon MSE 315807103190512616
    6Ardito MSE 116808117711245316
    7E.L.B.C. MSE 116601010051028-2312
    8Barons MSE 4 *156099091058-14910
    9BBF MIGLIORE MSE 21530128911141-2506
    10High Five MSE 2 *1820168681501-6332
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Duizer, WimTeamspeler
    Hoesel, Tijn VanTeamspeler
    Leemans, MaxTeamspeler
    Leemans, TomTeamspeler
    Meerveld, Mark vanTeamspeler
    Schalk, JurreTeamspeler
    Scholten, JulianTeamspeler
    Vegt, Martijn Van DerTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TSBV Pendragon MSE 3

    VS

    Ardito MSE 1

    27 mei 202219:00 uur
    Studentensporthal KUB Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ardito MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    73,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    70,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd