• Ardito VSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuut, JoskeTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20.15u - 21.30u Veld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 20:15Ardito VSE 1 - Vlijmscherp SVH VSE 1De Ring
    3 okt. 19:30Ardito VSE 1 - EVBV Octopus VSE 2De Ring
    11 okt. 13:00Vido VSE 2 - Ardito VSE 1Den Ekkerman
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Ardito VSE 1 - BC Deurne Pioniers VSE 131 - 29
  • Poulestanden Ardito VSE 1 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlijmscherp SVH VSE 111005028222
    2Vido VSE 21100484352
    3Ardito VSE 11100312922
    4BC Deurne Pioniers VSE 12101797722
    5EVBV Octopus VSE 221019879192
    6OBC VSE 100000000
    7Tantalus VSE 200000000
    8Tenderfeet VSE 100000000
    9BV Rooi VSE 110012850-220
    10Oirschot VSE 3200272100-280
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Giesselink, ElsTeamspeler
    Heukels, PatriciaTeamspeler
    Kuut, JoskeTeamspeler
    Los, TitiaTeamspeler
    Rangelrooij, Janne vanTeamspeler
    Tijssen, EstelTeamspeler
    Trofimova, Katja EkaterinaTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Ardito VSE 1

    VS

    Vlijmscherp SVH VSE 1

    26 september 202020:15 uur
    De Ring Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ardito VSE 1

    Vrouwen Senioren Afdeling

    31,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    29,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd