• Ardito X14 2 BASKETBALL

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ardito X14-2 ( 4e divisie X14 4D 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Black Eagles X14-3880059628830816
    2Vlijmscherp SVH X14-3860265224640612
    3Ardito X14-28404374415-418
    4Den Dungk X14-28206270586-3164
    5BC Langstraat Shooters X14-38008288645-3570

    Poulestanden Ardito X14-2 ( 5e divisie X14 5D 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Black Eagles X14-41090167230536718
    2Ardito X14-21080257041415616
    3BC Langstraat Shooters X14-310604514512212
    4Agathos X14-110406474437378
    5JRC X14-310307430475-456
    6Grave X14-1100010278795-5170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Schalk, PieterTeamspeler
    Veelen, Lucas vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bax, MaartenTechnische stafCoach
    Belkum, Aukjan vanTechnische stafCoach
    Dirx, JanTechnische stafCoach
    Vries, Anneke deTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:00 - 20:15 1 1-3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Ardito X14-2

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    57,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd